likomatic.com lider dostawców usług na Social Media

Kupisz tu lajki, polubienia, obserwatorów, followersów, fanów, subskrybentów, wyświetlenia itp. na Twoje Social Media. Serwis nr 1 w Polsce. 100% jakości w kilka minut. Mamy najniższe ceny w Polsce, ceny zaczynają się już od 0,99 zł za 1000 szt.

Zresetuj hasło
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

PROMOCJA

Każdy kto zarejestruje się na naszym serwisie otrzyma możliwość darmowego (lub płacąc tylko 1 gr.) testowania naszych usług, które będziemy co jakiś czas zmieniać i udostępniać w specjalnej kategorii z darmowymi usługami. Zapraszam więc do testowania i częstych odwiedzin naszego serwisu celem złapania darmowych okazji.


Jak działa ten serwis?

Tu sam decydujesz kiedy?, gdzie? i ile? dodajesz interesujących Cię usług na rożnych Social Mediach.  Wystarczy się zarejestrować, dokonać przedpłaty na swoje zarejestrowane konto, wybrać interesującą usługę i ilość jaka ma być dodana i czekać na efekty pracy naszego systemu.

Jak przebiega proces otrzymania usługi krok po kroku?

1. Dokonaj rejestracji w zakładce REJESTRACJA,

2. Zapoznaj się z listą oferowanych usług i zobacz ile kosztuje usługa, która Cię interesuje, Możesz zapoznać się z lista ofert w zakładce: OFEROWANE USŁUGI lub zrobić symulację zakupu w zakładce: NOWE ZAMÓWIENIE* aby sprawdzić ile zapłacisz za usługę w potrzebnej ilości. 

3. Dokonaj przedpłaty, wybierając najbardziej pasującą Ci formę przelewu, wybierając zakładkę DODAJ FUNDUSZE*. Możesz wpłacić więcej środków na swoje konto do wykorzystania na później,

4. Wybierz interesującą Cię usługę, wprowadź odpowiednie dane i naciśnij przycisk: ZATWIERDŹ. Zrobisz to, przechodząc do zakładki: NOWE ZAMÓWIENIE*,

5. Jeżeli wszystko zrobiłeś poprawnie to Twoje zamówienie zostaje zaraz przekazane do realizacji, możesz teraz śledzić stan realizacji zamówienia w zakładce ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA*.

Teraz Sam widzisz jakie to proste.

* [Zakładki dostępne tylko po rejestracji]


Obserwuj nas na Instagramie i Facebooku:

www.instagram.com/likomatic

www.facebook.com/Likomatic

Mamy też konto na Twiteerze i YouTube


© Copyright likomatic Wszelkie prawa zastrzeżone.